Комод "Turbo" Kupa
Код товару: 7565290
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 670 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 82 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
Опис - Комод "Turbo" Kupa
Характеристики
Комод "Turbo" від турецького виробника Kupa має три висувних ящика, оснащені телескопічними направляючими . Дана модель має фасади з малюнком в гоночному стилі. Комод виготовлений з міцного ДСП Starwood товщиною 18 мм. Всі меблі від фабрики Kupa має сертифікати якості і проводиться тільки з екологічно чистих і гіпоалергенних матеріалів.
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 82 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Білий |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Декор | Малюнок |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
Відгуки - Комод "Turbo" Kupa
Переглянути всі відгуки
7 670 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 82 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Білий |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Декор | Малюнок |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
7 670 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Turbo" Kupa
7 670 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Turbo" Kupa
Схожі товари






