Комод "Сіті С32 ДСП" Вісент
Код товару: 7559585
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 310 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 75 см |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Венге магія
-
Колір корпусу: Венге світлий
-
Колір корпусу: Дуб крафт білий
-
Колір корпусу: Дуб Сонома
-
Колір фасадів: Білий
-
Колір фасадів: Графіт
-
Колір фасадів: Лайм
-
Колір фасадів: Оранж
-
Колір фасадів: Рожевий
Опис - Комод "Сіті С32 ДСП" Вісент
Характеристики
Комод "Сіті С32 ДСП" виготовлений з ДСП, завдяки чому його ціна трохи нижче. Якщо вам необхідно купити відразу всі меблі в спальню , то ви зможете добре заощадити вибравши меблі з ДСП, замість меблів з МДФ. Комод може повністю замінити вам шафа і в той же час, не займаючи багато простору в кімнаті, він виглядає менш громіздко по порівнянні з шафою.
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 75 см |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
Відгуки - Комод "Сіті С32 ДСП" Вісент
Переглянути всі відгуки
6 310 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 75 см |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
6 310 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Сіті С32 ДСП" Вісент
6 310 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Сіті С32 ДСП" Вісент
Схожі товари
