Комод "Silvia Si- 06 "Доріс
Код товару: 7578137
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 110 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Береза Майнау / Лаванда
Опис - Комод "Silvia Si- 06 "Доріс
Характеристики
Вишукані меблі" Silvia " для маленьких принцес прикрашена білими ромашками. Вона виконана в кольорі лаванди в поєднанні з ДСП "Береза Майнау" . Кілька варіантів ліжок, столиків і шаф дозволять обставити будь-яку кімнату комфортно і головне - зі смаком і романтично. Комод Si-06 "Silvia" перетворить інтер'єр дитячої кімнатки. Він оснащений 4-ма висувними шухлядками для зберігання одягу й постільної білизни, а також 2-ма шухлядками для косметики.
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Доріс |
Відгуки - Комод "Silvia Si- 06 "Доріс
Переглянути всі відгуки
9 110 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Доріс |
9 110 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Silvia Si- 06 "Доріс
9 110 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Silvia Si- 06 "Доріс
Схожі товари


