Комод "Pink Pn-06" Доріс
Код товару: 7578256
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 810 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 95 см |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Береза Майнау / Рожевий
-
Береза Майнау / Бузковий
Опис - Комод "Pink Pn-06" Доріс
Характеристики
Комод Pn-06 "Pink" перетворить інтер'єр дитячої кімнатки. Він оснащений чотирма висувними шухлядками для зберігання одягу й постільної білизни. Яскраві наклейки та декоративні ручки сподобаються будь-якій дитині, адже саме вони створюють неповторну атмосферу втіленої мрії в дитячій кімнаті. Комод відрізняється зручністю і функціональністю. Абстракція і ручки у вигляді сердечок безсумнівно порадують маленьких принцес.
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 95 см |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Доріс |
Відгуки - Комод "Pink Pn-06" Доріс
Переглянути всі відгуки
9 810 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 95 см |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Доріс |
9 810 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Pink Pn-06" Доріс
9 810 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Pink Pn-06" Доріс
Схожі товари
