Комод "Perla 3 ящика" Kupa
Код товару: 7565408
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 735 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 77 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | ДСП |
Опис - Комод "Perla 3 ящика" Kupa
Характеристики
Комод "Perla 3 ящика" від турецького виробника Kupa виконаний в класичному стилі . Його елегантний дизайн стане прикрасою підліткової кімнати для дівчинки. Дана модель має три висувних ящика, які оснащені телескопічними направляючими . Завдяки компактним розмірам, комод не займе багато місця, але при цьому стане зручною у використанні і корисною деталлю інтер'єру. Корпус виробу виконаний з ДСП, а фасади - з МДФ.
| Ширина | 77 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Білий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
Відгуки - Комод "Perla 3 ящика" Kupa
Переглянути всі відгуки
11 735 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 77 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Білий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
11 735 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Perla 3 ящика" Kupa
11 735 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Perla 3 ящика" Kupa
Схожі товари


