Комод пеленальний 60х4 Аззаро
Код товару: 7554338
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 409 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 53 см |
| Висота | 104 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Вузький |
Варіанти кольорів
-
Нордленд
-
Колір фасаду: Васко да гамі / Колір корпусу: Горіх верона
-
Колір фасаду: Кантрі / Колір корпусу: Нордленд
-
Колір фасаду: Клондайк / Колір корпусу: Нордленд
-
Колір фасаду: Тіффані / Колір корпусу: Бук
-
Колір фасаду: Ф'южн / Колір корпусу: Моноліт
-
Колір фасаду: Холі / Колір корпусу: Симфонія
Опис - Комод пеленальний 60х4 Аззаро
Характеристики
Красивий і дуже практичний комод пеленальний 60х4 від виробника Аззаро буде цікаво виглядати в інтер'єрі кожного будинку. І зделіе повністю виготовлено з матеріалів найвищої якості, завдяки чому воно безпечне для здоров'я і має дуже довгий термін служби. Комод стильний і виконаний в різних колірних рішеннях . Розміри вироби в розкладеному вигляді складають: 60х70х90 см
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 53 см |
| Висота | 104 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Бежевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-пенал |
| Призначення | Для сповивання |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
Відгуки - Комод пеленальний 60х4 Аззаро
Переглянути всі відгуки
7 409 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 53 см |
| Висота | 104 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Бежевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-пенал |
| Призначення | Для сповивання |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
7 409 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод пеленальний 60х4 Аззаро
7 409 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод пеленальний 60х4 Аззаро
Схожі товари




