Комод "Мішель new" Модерн
Код товару: 7562968
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 455 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 68 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 76 см |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Аляска
Опис - Комод "Мішель new" Модерн
Характеристики
Комод "Мішель new" від компанії виробника Модерн є відмінним варіантом меблів в дитячій кімнаті. Така модель з легкістю допоможе організувати більш вільний простір в приміщенні за рахунок наявності містких ящиком . Прекрасний і незвичайний дизайн безсумнівно допоможе підкреслити все гідності інтер'єру.
| Ширина | 68 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 76 см |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Декор | Малюнок |
| Оснащення | З ящиками |
| Призначення | Для речей |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Модерн |
Відгуки - Комод "Мішель new" Модерн
Переглянути всі відгуки
3 455 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 68 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 76 см |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Декор | Малюнок |
| Оснащення | З ящиками |
| Призначення | Для речей |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Модерн |
3 455 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Мішель new" Модерн
3 455 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Мішель new" Модерн
Схожі товари
