Комод "Massa" Kupa
Код товару: 7565447
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 790 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | ДСП |
Опис - Комод "Massa" Kupa
Характеристики
Комод "Massa" від турецької фабрики Kupa має стільницю в кольорі "мармур", три висувних ящика і одну відкриту секцію . Дана модель має універсальний і лаконічний дизайн, який гармонійно доповнить будь-який сучасний інтер'єр. Виріб виконаний з якісного ДСП Starwood . Ящики мають телескопічні напрямні.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
Відгуки - Комод "Massa" Kupa
Переглянути всі відгуки
11 790 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
11 790 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Massa" Kupa
11 790 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Massa" Kupa
Схожі товари




