Комод "Luna" Kupa
Код товару: 7565493
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 710 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 89 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
Опис - Комод "Luna" Kupa
Характеристики
Комод "Luna" від турецького виробника Kupa має елегантний дизайн в класичному стилі . Дана модель має сім висувних ящиків, які оснащені телескопічними направляючими . Три ящика невеликого розміру розташовані прямо на стільниці комода. Така конструкція додає оригінальності виробу і дозволяє використовувати комод як туалетний столик. Фасад виробу виконаний з МДФ, а корпус - з ДСП Starwood товщиною 18 мм.
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 89 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
Відгуки - Комод "Luna" Kupa
Переглянути всі відгуки
14 710 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 89 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
14 710 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Luna" Kupa
14 710 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Luna" Kupa
Схожі товари






