Комод "Houses" Kupa
Код товару: 7565577
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
16 340 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 153 см |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
Опис - Комод "Houses" Kupa
Характеристики
Комод "Houses" від турецького виробника Kupa створений спеціально для маленьких модниць. Крім стандартних висувних ящиків комод оснащений зручним дзеркалом з підсвічуванням . Така конструкція дозволить використовувати комод як туалетний столик . Висувні ящики обладнані телескопічними напрямними.
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 153 см |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Декор | Малюнок |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
Відгуки - Комод "Houses" Kupa
Переглянути всі відгуки
16 340 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 153 см |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Декор | Малюнок |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
16 340 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Houses" Kupa
16 340 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Houses" Kupa
Схожі товари




