Комод "Hanedan" Kupa
Код товару: 7565376
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 750 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
Опис - Комод "Hanedan" Kupa
Характеристики
Комод "Hanedan" від турецького виробника Kupa стане справжньою окрасою кімнати юної леді. Елегантний дизайн виробу доповнений приголомшливою функціональністю. Дана модель має чотири висувних ящика , які оснащені телескопічними напрямними. Виріб виконаний з якісних МДФ і ДСП Starwood товщиною 18 мм .
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Білий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
Відгуки - Комод "Hanedan" Kupa
Переглянути всі відгуки
12 750 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Білий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
12 750 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Hanedan" Kupa
12 750 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Hanedan" Kupa
Схожі товари






