Комод для іграшок "Арт-фьюжн аф-я03" Аззаро
Код товару: 7554308
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 175 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 41 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Низький |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Ф'южн / Колір корпусу: Моноліт
Опис - Комод для іграшок "Арт-фьюжн аф-я03" Аззаро
Характеристики
Дуже красивий і стильний комод для іграшок "Арт-фьюжн аф-я03" - це відмінний вибір для кімнати вашої дитини. По-перше, він повністю виготовлений з матеріалів найкращої якості, завдяки чому стійкий до зовнішніх навантажень і впливів. По-друге, виріб має цікавий дизайн , тому зможе поєднуватися з будь-якими меблями.
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 41 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Декор | Малюнок |
| Оснащення | На колесах |
| Призначення | Для іграшок |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Аззаре |
Відгуки - Комод для іграшок "Арт-фьюжн аф-я03" Аззаро
Переглянути всі відгуки
3 175 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 41 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Декор | Малюнок |
| Оснащення | На колесах |
| Призначення | Для іграшок |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Аззаре |
3 175 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод для іграшок "Арт-фьюжн аф-я03" Аззаро
3 175 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод для іграшок "Арт-фьюжн аф-я03" Аззаро
Схожі товари




