Комод для іграшок "Angel An-22" Доріс
Код товару: 7578237
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 140 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 56 см |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Береза Майнау
Опис - Комод для іграшок "Angel An-22" Доріс
Характеристики
Світла класичні меблі "Angel" в стилі кращих італійських дизайнерів ідеально підійде будь-який юної леді, буде гармоніювати з обраним стилем Вашого будинку. Містка комод для іграшок дозволить підтримувати дитячу кімнату в чистоті і навчити дитину збирати іграшки. Декор у вигляді букета квітів на фасадах модулів буде радувати і створювати незвичайну атмосферу романтики, а класичний стиль меблів не втратить своєї актуальності з роками.
За додаткову плату комод може бути доповнений надбудовою з полками і дзеркалом.
За додаткову плату комод може бути доповнений надбудовою з полками і дзеркалом.
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 56 см |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Бежевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | На колесах |
| Призначення | Для іграшок |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Доріс |
Відгуки - Комод для іграшок "Angel An-22" Доріс
Переглянути всі відгуки
3 140 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 56 см |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Бежевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | На колесах |
| Призначення | Для іграшок |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Доріс |
3 140 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод для іграшок "Angel An-22" Доріс
3 140 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод для іграшок "Angel An-22" Доріс
Схожі товари
