Комод "City" Kupa
Код товару: 7565187
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 730 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 86 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
Опис - Комод "City" Kupa
Характеристики
Комод "City" від турецького виробника Kupa має нестандартний дизайн в урбаністичному стилі . Завдяки такому різному дизайну фасадів і корпусу, створюється враження, що комод складається з декількох самостійних елементів. Комод виготовлений з міцного ДСП Starwood . Висувні ящики оснащені прихованими телескопічними напрямними. Дверцята має доводчики.
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 86 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
Відгуки - Комод "City" Kupa
Переглянути всі відгуки
10 730 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 86 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
10 730 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "City" Kupa
10 730 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "City" Kupa
Схожі товари






