Комод "Amelie 40" ART in HEAD
Код товару: 7553628
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 110 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 100 см |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | Білий |
Варіанти кольорів
-
Білий супермат
-
Блакитна лагуна
Опис - Комод "Amelie 40" ART in HEAD
Характеристики
Комод "Amelie 40" виробництва ART in HEAD стане справжньою окрасою дитячої кімнати. Чотири висувних ящика на телескопічні направляють повного висунення з акуратними круглими ручками прикрашені ажурними візерунками. У них можна розмістити дитячу білизну, іграшки або інші приналежності. Основа однотонна , що ні перевантажує очі. Фасад виробляється з МДФ, а корпус - з ДСП.
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 100 см |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | Білий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Виробник | ART in HEAD |
Відгуки - Комод "Amelie 40" ART in HEAD
Переглянути всі відгуки
4 110 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 100 см |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | Білий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Виробник | ART in HEAD |
4 110 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Amelie 40" ART in HEAD
4 110 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Amelie 40" ART in HEAD
Схожі товари


