Комод "Alfa" Kupa
Код товару: 7565348
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 610 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
Опис - Комод "Alfa" Kupa
Характеристики
Комод "Alfa" від турецького виробника Kupa має сучасний дизайн, який гармонійно доповнить інтер'єр приміщень в еко-стилі . У цій моделі кожна деталь просякнута натуральністю і диханням природи. Натуральна деревна текстура становить цілісний ансамбль з фасадами білого кольору і ручками круглої форми. Чотири висувних ящика оснащені прихованими напрямними з доводчиками.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Бежевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
Відгуки - Комод "Alfa" Kupa
Переглянути всі відгуки
12 610 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Бежевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
12 610 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Alfa" Kupa
12 610 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Alfa" Kupa
Схожі товари




