Комод" Акварелі Кв-06 "Доріс
Код товару: 7578205
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 670 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 102 см |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Білий / Оксамит / Лимон / H1476
-
Білий / Камель / Малага / H1476
-
Білий / Лагуна / Бірюзовий / H1476
-
Білий / Орхідея / Фуксія / H1476
Опис - Комод" Акварелі Кв-06 "Доріс
Характеристики
Комод "Акварель Кв-06" перетворить інтер'єр дитячої кімнатки. Він має 3 висувні ящика на напрямних повного висунення і додаткову поличку для розміщення речей дитини. Забарвлення меблів представлена на Ваш вибір. Комод відрізняється зручністю і функціональністю. Обладнаний додаткової поличкою для розміщення речей дитини. Ручки комода виготовлені з пофарбованого дерева.
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 102 см |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Синій |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-пенал |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Доріс |
Відгуки - Комод" Акварелі Кв-06 "Доріс
Переглянути всі відгуки
8 670 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 102 см |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Синій |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-пенал |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Доріс |
8 670 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод" Акварелі Кв-06 "Доріс
8 670 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод" Акварелі Кв-06 "Доріс
Схожі товари






