Комод "Адель А07" Вісент
Код товару: 7558552
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 085 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Вибілене дерево
-
Колір фасаду: Сосна біла
Опис - Комод "Адель А07" Вісент
Характеристики
Комод "Адель А07" Висунуто дозволяє помістити в нього велику кількість дитячих речей, при цьому їх зручно категоризувати по шухлядах. Таким чином привчити дитину до порядку буде простіше. А також в ньому можна зберігати постільна білизна, якщо у вас ліжко без ніші. Невеликі круглі ручки не кидаються в очі і підкреслюють витончений дизайн виробу.
Каталог декоративних карнизів
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | Білий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
Відгуки - Комод "Адель А07" Вісент
Переглянути всі відгуки
6 085 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | Білий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
6 085 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Адель А07" Вісент
6 085 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Адель А07" Вісент
Схожі товари
