Дитячий комод 3 "FLY МДФ" Viorina-Deko
Код товару: 7581531
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 045 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 89 см |
| Матеріал | МДФ |
| Декор | Малюнок |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Білий
-
Жовтий
-
Червоний
-
Крем
-
Лаванда
-
Лайм
-
Малина
-
Сірий
-
Синій
Опис - Дитячий комод 3 "FLY МДФ" Viorina-Deko
Характеристики
Дитячий комод 3 "FLYМДФ" - яскрава і функціональна модель, що входить в комплект дитячого куточка . Він виготовляється по новітнім виробничим технологій , завдяки чому прослужить тривалий час. Матеріал вироби - МДФ в білому кольорі. Комод має 3 висувних ящика і антітравматіческіе ручки. Модель містка і чіпляє погляд.
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 89 см |
| Матеріал | МДФ |
| Декор | Малюнок |
| Оснащення | З ящиками |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Viorina-Deko |
Відгуки - Дитячий комод 3 "FLY МДФ" Viorina-Deko
Переглянути всі відгуки
5 045 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 89 см |
| Матеріал | МДФ |
| Декор | Малюнок |
| Оснащення | З ящиками |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Viorina-Deko |
5 045 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитячий комод 3 "FLY МДФ" Viorina-Deko
5 045 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитячий комод 3 "FLY МДФ" Viorina-Deko
Схожі товари








