Вітрина з ящиком "Тоскана" Скай
Код товару: 7560062
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
15 110 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 224 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
Варіанти кольорів
-
Білий / Золото
-
Білий / Срібло
-
Горіх італійський
-
Чорний / Срібло
Опис - Вітрина з ящиком "Тоскана" Скай
Характеристики
Вітрина з ящиком "Тоскана" від виробника Скай неодмінно додасть стилю вашому інтер'єру. Вона володіє дуже зручним висувним ящиком, в який можна буде складати речі різного роду. Так само хочеться відзначити, що скло даної меблів має високоякісну Фацетні обробку, що робить модель унікальною.
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 224 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 95 кг |
| Виробник | Скай |
Відгуки - Вітрина з ящиком "Тоскана" Скай
Переглянути всі відгуки
15 110 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 224 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 95 кг |
| Виробник | Скай |
15 110 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вітрина з ящиком "Тоскана" Скай
15 110 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вітрина з ящиком "Тоскана" Скай
Схожі товари
