Вітальня "Box-TV3" MiroMark
Код товару: 7680323
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 550 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 177 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Чорний глянець / Білий глянець
Опис - Вітальня "Box-TV3" MiroMark
Характеристики
Вітальня "Box-TV3" виготовлена із перевіреного часом матеріалу - ламінованої ДСП завтовшки 18 мм. Деталі секцій з'єднані за допомогою ексцентрикової стяжки MINIFIX. Витяг фасаду Raund. Для кріплення секція до поверхонь будь-якого типу використовуються універсальні гачки. Фасади доповнені тришаровим високоглянцевим покриттям.
Ціна вказана за вітальню "Box-TV3", до комплектації якої входять:
За додаткову плату можлива комплектація елементів підсвічуванням LED (з пультом управління).
Вартість вітальні в іншій комплектації прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за вітальню "Box-TV3", до комплектації якої входять:
- секція "Box-32" - 2 шт
- секція "Box-44 - 1 шт
- секція "Box-22 - 1 шт
- секція "Box-42 - 1 шт
За додаткову плату можлива комплектація елементів підсвічуванням LED (з пультом управління).
Вартість вітальні в іншій комплектації прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 177 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | ДСП |
| Конструкція | Модульна |
| Модифікація | Навісна |
| Оснащення | Під телевізор |
| Стиль | Сучасний |
| Розмір | Великий |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Вітальня "Box-TV3" MiroMark
Переглянути всі відгуки
11 550 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 177 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | ДСП |
| Конструкція | Модульна |
| Модифікація | Навісна |
| Оснащення | Під телевізор |
| Стиль | Сучасний |
| Розмір | Великий |
| Виробник | MiroMark |
11 550 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вітальня "Box-TV3" MiroMark
11 550 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вітальня "Box-TV3" MiroMark
Схожі товари


