полиця настінна SFW 140 "Каспіан" BRW
Код товару: 7575230
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 245 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 31 см |
| Висота | 40 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Стиль | Модерн |
Варіанти кольорів
-
Дуб Венге
-
Дуб Сонома
Опис - полиця настінна SFW 140 "Каспіан" BRW
Характеристики
Компактна полку SFW 140 з модульної серії "Каспіан" складається з трьох містких відсіків, на які можна поставити цікаві книги, забавні статуетки або улюблені фото, зроблені під час захоплюючих подорожей. Виріб виготовляється в двох класичних кольорах , тому воно з легкістю доповнить будь-який інтер'єр вашого будинку.
| Глибина | 31 см |
| Висота | 40 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Венге |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Вага | 20 кг |
| Виробник | BRW |
Відгуки - полиця настінна SFW 140 "Каспіан" BRW
Переглянути всі відгуки
2 245 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 31 см |
| Висота | 40 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Венге |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Вага | 20 кг |
| Виробник | BRW |
2 245 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про полиця настінна SFW 140 "Каспіан" BRW
2 245 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - полиця настінна SFW 140 "Каспіан" BRW
Схожі товари
