Полиця настінна SFW 136 "Джулі" BRW
Код товару: 7575208
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 720 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 31 см |
| Висота | 32 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Стиль | Ретро |
Варіанти кольорів
-
Венге магія / Дуб конкордія
Опис - Полиця настінна SFW 136 "Джулі" BRW
Характеристики
< / strong> Компактна полку SFW 136 з модульної серії "Джулі" ідеально доповнить ваше робоче місце, якщо розмістите її над письмовим столом. Також вона може служити відмінною підставкою для сувенірних статуеток або фотографій в рамочці. Насичений темно-коричневий колір меблів гармонійно завершить створений інтер'єр.
| Глибина | 31 см |
| Висота | 32 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Стиль | Ретро |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Вага | 15 кг |
| Виробник | BRW |
Відгуки - Полиця настінна SFW 136 "Джулі" BRW
Переглянути всі відгуки
1 720 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 31 см |
| Висота | 32 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Стиль | Ретро |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Вага | 15 кг |
| Виробник | BRW |
1 720 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Полиця настінна SFW 136 "Джулі" BRW
1 720 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Полиця настінна SFW 136 "Джулі" BRW
Схожі товари


