полиця настінна SFW 120 "Опен" Gerbor
Код товару: 7575528
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 512 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 24 см |
| Висота | 32 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Місцезнаходження | Спальня |
Варіанти кольорів
-
Горіх каліфорнійський
Опис - полиця настінна SFW 120 "Опен" Gerbor
Характеристики
настінна полиця SFW 120 "Опен" володіє прекрасним дизайном, який досягається шляхом об'єднання динамічною структури каліфорнійського горіха і простих геометричних форм. Приємний відтінок вироби наповнить вашу вітальню затишком і подарує непередаване відчуття комфорту. На такий полиці відмінно розмістяться книги, статуетки або особисті фото.
| Глибина | 24 см |
| Висота | 32 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для книг |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Gerbor |
Відгуки - полиця настінна SFW 120 "Опен" Gerbor
Переглянути всі відгуки
1 512 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 24 см |
| Висота | 32 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для книг |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Gerbor |
1 512 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про полиця настінна SFW 120 "Опен" Gerbor
1 512 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - полиця настінна SFW 120 "Опен" Gerbor
Схожі товари


