Полиця настінна ПН-02 Мілано
Код товару: 7571765
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 890 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 27 см |
| Висота | 55 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Стиль | Модерн |
Варіанти кольорів
-
Венге
-
Венге світлий
-
Дуб молочний
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома Трюфель
-
Дуб Шамоні темний
-
Вільха
-
Горіх лісовий
-
Горіх темний
-
Яблуня
Опис - Полиця настінна ПН-02 Мілано
Характеристики
Красива стильна навісна полиця ПН-02 може виготовлятися в різних кольорах ламінованого ДСП.
| Глибина | 27 см |
| Висота | 55 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Стиль | Модерн |
| Призначення | Для книг |
| Вага | 19 кг |
| Виробник | Мілано |
Відгуки - Полиця настінна ПН-02 Мілано
Переглянути всі відгуки
1 890 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 27 см |
| Висота | 55 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Стиль | Модерн |
| Призначення | Для книг |
| Вага | 19 кг |
| Виробник | Мілано |
1 890 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Полиця настінна ПН-02 Мілано
1 890 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Полиця настінна ПН-02 Мілано
Схожі товари
