Пенал "Нео" Скай
Код товару: 7560378
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 380 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 201 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
Варіанти кольорів
-
Венге Магія
-
Дуб Сонома
Опис - Пенал "Нео" Скай
Характеристики
Пенал "Нео" від виробника Скай неодмінно допоможе вам заощадити якомога більше місця в будинку, адже він здатний зберігати абсолютно різні речі, від настільних ігор до домашнього текстилю. Так само варто відзначити, що полки і сама конструкція моделі вкрай міцна, завдяки чому виріб буде з легкістю служити довгі роки .
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 201 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 55 кг |
| Виробник | Скай |
Відгуки - Пенал "Нео" Скай
Переглянути всі відгуки
5 380 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 201 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 55 кг |
| Виробник | Скай |
5 380 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пенал "Нео" Скай
5 380 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пенал "Нео" Скай
Схожі товари
