Пенал 1Д "Далія" Меблі-Сервіс
Код товару: 7557202
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 724 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 200 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Білий глянець / Колір корпусу: Дуб золотий
Опис - Пенал 1Д "Далія" Меблі-Сервіс
Характеристики
Пенал 1Д "Далія" - відмінний помічник для вас і вашої родини. Його компактність - один з найбільших плюсів. Містке і дуже зручне виріб підкреслить бездоганний смак і оригінальність вашого інтер'єру в будь-який з кімнат. Сам пенал складається з п'яти відділень, призначених для речей.
< br>
Внутрішнє наповнення:
< br> | Ширина | 56 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 200 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 47 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Пенал 1Д "Далія" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
3 724 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 200 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 47 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
3 724 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пенал 1Д "Далія" Меблі-Сервіс
3 724 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пенал 1Д "Далія" Меблі-Сервіс
Схожі товари
