Декоративна подушка на стілець "Натурал з мереживом" Прованс
Код товару: 7556268
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
220 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 40 см |
| Тип | Декоративна |
| Глибина | 40 см |
| Жорсткість | М'яка |
Варіанти кольорів
-
Натуральний однотонний
Опис - Декоративна подушка на стілець "Натурал з мереживом" Прованс
Характеристики
Практична декоративна подушка на стілець "Натурал з мереживом" дозволить прикрасити і доповнити будь-який інтер'єр кухні або їдальні. Виріб кріпиться до стільця за допомогою зав'язок у двох країв, які міцно зафіксують його до сидіння. Дана модель виконана з високоякісного бавовняного полотна, м'якість якого забезпечує пінополіуретан . Витонченість подушці додає ажурне мереживо по краях.
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 40 см |
| Тип | Декоративна |
| Глибина | 40 см |
| Жорсткість | М'яка |
| Частина тіла | Голова |
| Колір | Бежевий |
| Тип наповнювача | Синтетичний |
| Наповнювач | Силіконове волокно |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Стілець |
| Призначення | Для сидіння |
| Готовність | Готові |
| Властивості | Гіпоалергенна |
| Стиль | Прованс |
| Виробник | Прованс |
Відгуки - Декоративна подушка на стілець "Натурал з мереживом" Прованс
Переглянути всі відгуки
220 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 40 см |
| Тип | Декоративна |
| Глибина | 40 см |
| Жорсткість | М'яка |
| Частина тіла | Голова |
| Колір | Бежевий |
| Тип наповнювача | Синтетичний |
| Наповнювач | Силіконове волокно |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Стілець |
| Призначення | Для сидіння |
| Готовність | Готові |
| Властивості | Гіпоалергенна |
| Стиль | Прованс |
| Виробник | Прованс |
220 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Декоративна подушка на стілець "Натурал з мереживом" Прованс
220 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Декоративна подушка на стілець "Натурал з мереживом" Прованс
Схожі товари


