Ліжко-горище "Мікс" Ямал
Код товару: 7556954
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 065 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота узголів'я | 137 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 137 см |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб молочний
-
Дуб Сонома / Білий
Опис - Ліжко-горище "Мікс" Ямал
Характеристики
Ліжко-горище "Мікс" фабрики Ямал прикрасить вашу дитячу кімнату і дозволить раціонально заповнити простір. Вона являє собою дуже функціональний, корисне і зручне виріб. Конструкція складається з трьох висувних ящиків і безлічі містких полиць і відділень. Ліжко виготовлено з високоякісного ДСП і має сучасний стильний дизайн.
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота узголів'я | 137 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 137 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Дуб Сонома |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З ігровою зоною |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Ямал |
Відгуки - Ліжко-горище "Мікс" Ямал
Переглянути всі відгуки
13 065 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота узголів'я | 137 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 137 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Дуб Сонома |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З ігровою зоною |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Ямал |
13 065 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Ліжко-горище "Мікс" Ямал
13 065 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Ліжко-горище "Мікс" Ямал
Схожі товари


