Двох'ярусне ліжко "Універсал" Компаніт
Код товару: 7554747
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 430 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 195 см |
| Висота узголів'я | 106 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 106 см |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх
-
Яблуня
Опис - Двох'ярусне ліжко "Універсал" Компаніт
Характеристики
Двох'ярусне ліжко "Універсал" - ідеальний спосіб облаштувати дитячу кімнату. Зовнішні габарити ліжка компактні і при цьому виріб багатофункціональний . Для підйому на верхній поверх є зручна безпечна сходи. Основний матеріал конструкції - ламіновані ДСП. Ліжко спроектована з урахуванням всіх заходів безпеки.
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 195 см |
| Висота узголів'я | 106 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 106 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Венге |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 114 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Універсал" Компаніт
Переглянути всі відгуки
8 430 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 195 см |
| Висота узголів'я | 106 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 106 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Венге |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 114 кг |
| Виробник | Компаніт |
8 430 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Двох'ярусне ліжко "Універсал" Компаніт
8 430 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Універсал" Компаніт
Схожі товари
