Двох'ярусне ліжко "Бриз" Компаніт
Код товару: 7553362
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 100 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 210 см |
| Висота узголів'я | 167 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 167 см |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх
-
Яблуня
Опис - Двох'ярусне ліжко "Бриз" Компаніт
Характеристики
Двох'ярусне ліжко "Бриз" компанії Компанит має приємний і незвичайним дизайном. Верхній ярус забезпечений захисними бортиками з хвилеподібною кромкою. З торця передбачена вбудована сходи . Є також два висувних ящика для постільної білизни. Каркас виконаний з міцного ламінованого ДСП . Кути заокруглені для більшого комфорту і безпеки при користуванні.
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 210 см |
| Висота узголів'я | 167 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 167 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Горіх |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 104 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Бриз" Компаніт
Переглянути всі відгуки
8 100 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 210 см |
| Висота узголів'я | 167 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 167 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Горіх |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 104 кг |
| Виробник | Компаніт |
8 100 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Двох'ярусне ліжко "Бриз" Компаніт
8 100 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Бриз" Компаніт
Схожі товари
