Дитяче ліжко "Яся 80х190" МАКСІ-Меблі
Код товару: 7586450
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 857 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 91 см |
| Глибина | 194 см |
| Висота узголів'я | 87 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 87 см |
Опис - Дитяче ліжко "Яся 80х190" МАКСІ-Меблі
Характеристики
Дитяче ліжко "Яся" дуже проста і комфортна для сну вашої дитини. Розрахована ліжко для однієї людини, який отримає на ній хороший і комфортний сон. Широка колірна гамма вироби дозволить з легкістю вписатися в приміщення з будь-яким інтер'єром. Фасади виконані з ламінованої ДСП і захищені по периметру від зовнішніх пошкоджень захисною кромкою ПВХ, що дозволить зберегти не тільки функціональність а й зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років. Ліжко матрацом не комплектується.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 91 см |
| Глибина | 194 см |
| Висота узголів'я | 87 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 87 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 7 років |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 70 кг |
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
Відгуки - Дитяче ліжко "Яся 80х190" МАКСІ-Меблі
Переглянути всі відгуки
8 857 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 91 см |
| Глибина | 194 см |
| Висота узголів'я | 87 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 87 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 7 років |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 70 кг |
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
8 857 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Яся 80х190" МАКСІ-Меблі
8 857 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Яся 80х190" МАКСІ-Меблі
Схожі товари
