Дитяче ліжко "Соня-3" Пехотін
Код товару: 7555608
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 875 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Висота узніжжя | 65 см |
| Кількість ярусів | Один |
Варіанти кольорів
-
Бетон
-
Венге темний
-
Дуб сонома
-
Дуб тахо
-
Лісний горіх
-
Вільха
-
Горіх
-
Трюфель
Опис - Дитяче ліжко "Соня-3" Пехотін
Характеристики
Прекрасне ліжко "Соня-3" - це не тільки комфортне, але і практичне спальне місце для вашої дитини. Виріб створено з міцного і екологічно чистого ламінованого ДСП без гострих кутів. Для речей, іграшок і книг в даній моделі передбачені зручні і місткі ящики без ручок. Ліжко подарує якісний і безпечний відпочинок вашому малюкові.
Зверніть увагу! Комплект висувних ящиків купується окремо. Вартість ліжка з висувними ящиками уточнюйте у менеджера інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Зверніть увагу! Комплект висувних ящиків купується окремо. Вартість ліжка з висувними ящиками уточнюйте у менеджера інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Висота узніжжя | 65 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 70 кг |
| Виробник | Пехотін |
Відгуки - Дитяче ліжко "Соня-3" Пехотін
Переглянути всі відгуки
3 875 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Висота узніжжя | 65 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 70 кг |
| Виробник | Пехотін |
3 875 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Соня-3" Пехотін
3 875 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Соня-3" Пехотін
Схожі товари
