Дитяче ліжко "Соня-2" Пехотін
Код товару: 7569739
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 815 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 37 см |
Варіанти кольорів
-
Бетон
-
Венге темний
-
Дуб сонома
-
Дуб тахо
-
Лісний горіх
-
Вільха
-
Горіх
-
Трюфель
Опис - Дитяче ліжко "Соня-2" Пехотін
Характеристики
Дитяча односпальне ліжко "Соня-2" класична і комфортна для сну вашої дитини. Розрахована ліжко для однієї дитини, який отримає на ній хороший і комфортний сон. Широка колірна гамма вироби дозволить з легкістю вписатися в приміщення з будь-яким інтер'єром. Фасади виконані з ламінованої ДСП і захищені по периметру від зовнішніх пошкоджень захисною кромкою ПВХ , що дозволить зберегти не тільки функціональність а й зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років. Ліжко матрацом не комплектується. Можлива збірка в дзеркальному відображенні.
Зверніть увагу! Комплект висувних ящиків купується окремо. Вартість ліжка з висувними ящиками уточнюйте у менеджера інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Зверніть увагу! Комплект висувних ящиків купується окремо. Вартість ліжка з висувними ящиками уточнюйте у менеджера інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 37 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 8 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Дуб Сонома |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 66,1 кг |
| Виробник | Пехотін |
Відгуки - Дитяче ліжко "Соня-2" Пехотін
Переглянути всі відгуки
3 815 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 37 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 8 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Дуб Сонома |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 66,1 кг |
| Виробник | Пехотін |
3 815 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Соня-2" Пехотін
3 815 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Соня-2" Пехотін
Схожі товари
