Дитяче ліжко "Сіріус" Модерн
Код товару: 7562987
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 055 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 204 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
Варіанти кольорів
-
Аляска
Опис - Дитяче ліжко "Сіріус" Модерн
Характеристики
Дитяче ліжко "Сіріус" від компанії виробника Модерн є прекрасним меблевим виробом, який безсумнівно стане головною прикрасою будь- дитячої або підліткової кімнати. Варто підкреслити, що для виготовлення моделі виробники використовували особливу сучасне виробниче обладнання.
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 204 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 7 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Модерн |
Відгуки - Дитяче ліжко "Сіріус" Модерн
Переглянути всі відгуки
3 055 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 204 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 7 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Модерн |
3 055 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Сіріус" Модерн
3 055 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Сіріус" Модерн
Схожі товари
