Дитяче ліжко-машинка "Premium P 001 LED" Viorina-Deko
Код товару: 7574749
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 270 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 189 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Тип | Машина |
Опис - Дитяче ліжко-машинка "Premium P 001 LED" Viorina-Deko
Характеристики
Дитяче ліжко-машинка "Premium P 001 LED" - сучасна, багатофункціональна і безпечна меблі для вашого малюка. Дана модель відрізняється стильним дизайном і імітує вид машини преміум-класу . Ліжко максимально наближена за зовнішніми характеристиками до цієї машині. Всі матеріали з яких вона виготовлена надійні, екологічні та витривалі. Вона витримає практично всі навантаження і випробування. Прекрасним і незвичайним оснащенням ліжка є спеціальна LED підсвічування.
Ціна вказана за ліжко оснащену підсвічуванням фар і низу ліжка 5v + пульт.
За додаткову плату ліжко може комплектуватися підйомним механізмом, оснащуватися 3Д колесами з МДФ. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за ліжко оснащену підсвічуванням фар і низу ліжка 5v + пульт.
За додаткову плату ліжко може комплектуватися підйомним механізмом, оснащуватися 3Д колесами з МДФ. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти комплектації вироби:
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 189 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Тип | Машина |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Viorina-Deko |
Відгуки - Дитяче ліжко-машинка "Premium P 001 LED" Viorina-Deko
Переглянути всі відгуки
11 270 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 189 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Тип | Машина |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Viorina-Deko |
11 270 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-машинка "Premium P 001 LED" Viorina-Deko
11 270 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-машинка "Premium P 001 LED" Viorina-Deko
Схожі товари








