Дитяче ліжко "Кораблик 70х120" МАКСІ-Меблі
Код товару: 7586744
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 419 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 169 см |
| Висота узголів'я | 100 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 55 см |
Опис - Дитяче ліжко "Кораблик 70х120" МАКСІ-Меблі
Характеристики
Дитяче ліжко "Кораблик" оригінальна, незвичайна і комфортна для сну вашої дитини. Розрахована ліжко для однієї дитини, який отримає на ній хороший і комфортний сон. Широка колірна гамма вироби дозволить з легкістю вписатися в приміщення з будь-яким інтер'єром. Фасади виконані з ламінованої ДСП і захищені по периметру від зовнішніх пошкоджень захисною кромкою ПВХ, що дозволить зберегти не тільки функціональність а й зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років. Ліжко матрацом не комплектується.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 169 см |
| Висота узголів'я | 100 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 55 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Морський |
| Оснащення | З полицями |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
Відгуки - Дитяче ліжко "Кораблик 70х120" МАКСІ-Меблі
Переглянути всі відгуки
7 419 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 169 см |
| Висота узголів'я | 100 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 55 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Морський |
| Оснащення | З полицями |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
7 419 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Кораблик 70х120" МАКСІ-Меблі
7 419 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Кораблик 70х120" МАКСІ-Меблі
Схожі товари


