Дитяче ліжко-гірка "Горище 2" 90х190 Міо Меблі
Код товару: 7585598
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 395 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 98 см |
| Глибина | 200 см |
| Висота узголів'я | 170 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 170 см |
Опис - Дитяче ліжко-гірка "Горище 2" 90х190 Міо Меблі
Характеристики
Краще рішення для економії простору дитячої кімнати - це дитяча ліжко- гірка "Горище 2" від фабрики Міо Меблі. Дана модель виготовлена з натурального дерева - бук і може бути забарвлена в різні кольори з запропонованої палітри. Ліжко оснащена невеликим письмовим столом і зоною відпочинку, де ваша дитина зможе гратися і відпочивати.
Можлива комплектація ліжка посиленими ламелями (дистанція 2,5 см). Вартість прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца.
Можлива комплектація ліжка посиленими ламелями (дистанція 2,5 см). Вартість прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца.
Варіант виготовлення виробу:
| Ширина | 98 см |
| Глибина | 200 см |
| Висота узголів'я | 170 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 170 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Венге |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ігровою зоною |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Міо Меблі |
Відгуки - Дитяче ліжко-гірка "Горище 2" 90х190 Міо Меблі
Переглянути всі відгуки
13 395 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 98 см |
| Глибина | 200 см |
| Висота узголів'я | 170 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 170 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Венге |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ігровою зоною |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Міо Меблі |
13 395 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-гірка "Горище 2" 90х190 Міо Меблі
13 395 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-гірка "Горище 2" 90х190 Міо Меблі
Схожі товари






