Дитяче ліжко-горище "Silvia Si-16-1" Доріс
Код товару: 7578148
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
26 505 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 211 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
Варіанти кольорів
-
Береза Майнау / Лаванда
Опис - Дитяче ліжко-горище "Silvia Si-16-1" Доріс
Характеристики
Вишукана меблі "Silvia" для маленьких принцес прикрашена білими ромашками. Вона виконана в кольорі лаванди в поєднанні з ДСП "Береза Майнау". Кілька варіантів ліжок, столиків і шаф дозволять обставити будь-яку кімнату комфортно і головне - зі смаком і романтично. Підстава для матраца - ДСП. Рекомендована висота матраца - до 20 см.
Затишна ліжко-горище "Si-16-1 Silvia" забезпечить вашим діткам здоровий сон. На другому поверсі знаходиться спальне місце, внизу - письмовий стіл, обладнаний поличками. Гіпсові ромашки ручного розпису сподобаються будь-якій дитині, адже саме вони створюють неповторну атмосферу втіленої мрії в дитячій кімнаті.
За додаткову плату може бути доукомплектована мобільною тумбою Si-17.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
Затишна ліжко-горище "Si-16-1 Silvia" забезпечить вашим діткам здоровий сон. На другому поверсі знаходиться спальне місце, внизу - письмовий стіл, обладнаний поличками. Гіпсові ромашки ручного розпису сподобаються будь-якій дитині, адже саме вони створюють неповторну атмосферу втіленої мрії в дитячій кімнаті.
За додаткову плату може бути доукомплектована мобільною тумбою Si-17.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
| Ширина | 211 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Бузковий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Оснащення | З робочим місцем |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Silvia Si-16-1" Доріс
Переглянути всі відгуки
26 505 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 211 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Бузковий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Оснащення | З робочим місцем |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
26 505 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-горище "Silvia Si-16-1" Доріс
26 505 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Silvia Si-16-1" Доріс
Схожі товари
