Дитяче ліжко-горище "Driver DR-16-2" Доріс
Код товару: 7577805
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
25 950 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 208 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
Варіанти кольорів
-
Сірий / Блакитний
-
Сірий / Жовтий
-
Сірий / Зелена вода
-
Сірий / Червоний
Опис - Дитяче ліжко-горище "Driver DR-16-2" Доріс
Характеристики
Ліжко-горище DR- 16-2 для дитячої кімнати колекції "Driver" української фабрики включає в себе верхню ліжко і місткий шафа. Прекрасні сучасні кольору зроблять кімнату вашої дитини яскравою, веселою і по дитячому затишною. Яскраві наклейки на ліжко і шафа надають цій колекції меблів родзинку, яка радує око дитини і змушує його посміхатися. У спальній кімнаті колекції "Driver" дитина відчує себе в своїй стихії. Підстава для матраца - ДСП. Рекомендована висота матраца - до 20 см.
За додаткову плату конструкція може бути доукомплектована мобільною тумбою DR-17 і висувним ящиком DR-18. При необхідності можливе виготовлення "дзеркального" варіанту (обов'язково повідомити менеджеру при замовленні).
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
За додаткову плату конструкція може бути доукомплектована мобільною тумбою DR-17 і висувним ящиком DR-18. При необхідності можливе виготовлення "дзеркального" варіанту (обов'язково повідомити менеджеру при замовленні).
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
| Ширина | 208 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Driver DR-16-2" Доріс
Переглянути всі відгуки
25 950 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 208 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
25 950 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-горище "Driver DR-16-2" Доріс
25 950 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Driver DR-16-2" Доріс
Схожі товари
