Дитяче ліжко-горище "Driver DR-16-1" Доріс
Код товару: 7578103
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
24 405 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 211 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
Варіанти кольорів
-
Сірий / Блакитний
-
Сірий / Жовтий
-
Сірий / Зелена вода
-
Сірий / Червоний
Опис - Дитяче ліжко-горище "Driver DR-16-1" Доріс
Характеристики
Кроват-горище DR- 16-1 для дитячої кімнати колекції "Driver" української фабрики включає в себе верхню ліжко і письмовий стіл. Прекрасні сучасні кольору зроблять кімнату вашої дитини яскравою, веселою і по дитячому затишною. Яскраві наклейки на ліжко і шафа надають цій колекції меблів родзинку, яка радує око дитини і змушує його посміхатися. У спальній кімнаті колекції "Driver" дитина відчує себе в своїй стихії. Підстава для матраца - ДСП . Рекомендована висота матраца - до 20 см.
За додаткову плату конструкція може бути доукомплектована мобільною тумбою DR-17. При необхідності можливе виготовлення "дзеркального" варіанту (обов'язково повідомити менеджеру при замовленні).
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
За додаткову плату конструкція може бути доукомплектована мобільною тумбою DR-17. При необхідності можливе виготовлення "дзеркального" варіанту (обов'язково повідомити менеджеру при замовленні).
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
| Ширина | 211 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З робочим місцем |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Driver DR-16-1" Доріс
Переглянути всі відгуки
24 405 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 211 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З робочим місцем |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
24 405 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-горище "Driver DR-16-1" Доріс
24 405 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Driver DR-16-1" Доріс
Схожі товари
