Дитяче ліжко-горище "Bed room 1" Viorina-Deko
Код товару: 7681374
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
17 530 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 215 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Розмір спального місця | 80х170 см |
Опис - Дитяче ліжко-горище "Bed room 1" Viorina-Deko
Характеристики
Дитяче ліжко-горище "Bed room 1" від виробника Viorina-Deko ідеальний варіант для облаштування сучасної дитячої кімнати. Крім зручного спального місця ліжко оснащене місткими полицями та ящиками. Неймовірний дизайн і поєднання кольорів у цьому виробі шалено сподобається вашому малюку. Багатофункціональне ліжко має величезний плюс - воно дуже містке і має довгий термін служби. Ці меблі зроблені без гострих кутів, тому ваша дитина буде в безпеці.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 215 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Розмір спального місця | 80х170 см |
| Висота узніжжя | 180 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З робочим місцем |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Viorina-Deko |
| Дизайн | Поліцейська машина |
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Bed room 1" Viorina-Deko
Переглянути всі відгуки
17 530 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 215 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Розмір спального місця | 80х170 см |
| Висота узніжжя | 180 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З робочим місцем |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Viorina-Deko |
| Дизайн | Поліцейська машина |
17 530 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-горище "Bed room 1" Viorina-Deko
17 530 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Bed room 1" Viorina-Deko
Схожі товари








































