Дитяче ліжко "Bobcat" 80x160 Шарк
Код товару: 7583353
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 565 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 166 см |
| Глибина | 82 см |
| Висота узголів'я | 90 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 65 см |
Опис - Дитяче ліжко "Bobcat" 80x160 Шарк
Характеристики
Дитяче ліжко "Bobcat" шикарна дитяче ліжечко, від якої будуть в захваті всі діти . Для спокою тата і мами всі кути закруглені, ваш малюк буде в безпеці. Ліжко виконане з гіпоалергенного матеріалу МДФ, широкий спектр кольорової палітри на будь-який вибір. Така дитяча ліжко легко впишеться в будь-який інтер'єр.
Ціна вказана за дитяче ліжко "Bobcat" в кольорі "білий", без ящиків для білизни і захисних бортиків. Вартість виробу іншій комплектації прораховується окремо.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості ортопедичного матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
Ціна вказана за дитяче ліжко "Bobcat" в кольорі "білий", без ящиків для білизни і захисних бортиків. Вартість виробу іншій комплектації прораховується окремо.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості ортопедичного матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
Варіанти кольорів:
| Ширина | 166 см |
| Глибина | 82 см |
| Висота узголів'я | 90 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 65 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 3 років |
| Колір | Білий |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Виробник | Шарк |
Відгуки - Дитяче ліжко "Bobcat" 80x160 Шарк
Переглянути всі відгуки
7 565 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 166 см |
| Глибина | 82 см |
| Висота узголів'я | 90 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 65 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 3 років |
| Колір | Білий |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Виробник | Шарк |
7 565 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Bobcat" 80x160 Шарк
7 565 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Bobcat" 80x160 Шарк
Схожі товари








