Дитяче ліжко "Асторія 2" Ямал
Код товару: 7556656
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 795 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота узголів'я | 74 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб молочний
-
Дуб Сонома / Трюфель
Опис - Дитяче ліжко "Асторія 2" Ямал
Характеристики
Дитяче ліжко "Асторія 2" Ямал - це сучасне і стильне виріб, який прикрасить будь-яку дитячу кімнату і порадує вашої дитини. Приємна фактура і поєднання кольорів роблять цю ліжко унікальною. Вона виготовлена з якісного ДСП , тому подарує вашому чаду приємні сни і прослужить не один рік.
За додаткову плату можлива комплектація ліжка боковим огородженням. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Зверніть увагу! У вартість виробу ортопедичний матрац не входить.
За додаткову плату можлива комплектація ліжка боковим огородженням. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Зверніть увагу! У вартість виробу ортопедичний матрац не входить.
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота узголів'я | 74 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Вага | 96 кг |
| Виробник | Ямал |
Відгуки - Дитяче ліжко "Асторія 2" Ямал
Переглянути всі відгуки
2 795 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота узголів'я | 74 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Вага | 96 кг |
| Виробник | Ямал |
2 795 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Асторія 2" Ямал
2 795 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Асторія 2" Ямал
Схожі товари
