Дитяче ліжко "Анжеліка" Неман
Код товару: 7581902
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 555 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 204 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 95 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 95 см |
Варіанти кольорів
-
Білий супер мат
Опис - Дитяче ліжко "Анжеліка" Неман
Характеристики
Комфортна тахта "Анжеліка " забезпечить вашій дитині здоровий сон протягом всієї ночі. Унікальний дизайн ліжка зробить вашу дитячу неповторною. Спинка вироби прикрашена різьбленим візерунком, що зробить кімнату дитини більш унікальною і цікавою. Каркас виготовлений з дерева і здатний витримати різні навантаження.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити комплектуючі елементи до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити комплектуючі елементи до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
| Ширина | 204 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 95 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 95 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 9 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Неман |
Відгуки - Дитяче ліжко "Анжеліка" Неман
Переглянути всі відгуки
9 555 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 204 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 95 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 95 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 9 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Неман |
9 555 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Анжеліка" Неман
9 555 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Анжеліка" Неман
Схожі товари








