Дитяче ліжко "Active Bs-11-8 80х180" Доріс
Код товару: 7588407
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 795 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 184 см |
| Висота узголів'я | 98 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 51 см |
Варіанти кольорів
-
Береза Майнау / Апельсин
-
Береза Майнау / Зелена вода
-
Береза Майнау / Зелений
-
Береза Майнау / капріче
-
Береза Майнау / Лаванда
-
Дуб родос світлий / Ваніль
Опис - Дитяче ліжко "Active Bs-11-8 80х180" Доріс
Характеристики
Ліжко "Bs-11- 8 Active " прикрасить будь-який інтер'єр дитячої кімнатки. Вона подарує солодкий і міцний сон для вашої дитини. Ліжечко має надійну конструкцію. Всі деталі ліжечка мають закруглені і відполіровані поверхні, добре підігнані. Декор - наклейки Oracal з тематичними зображеннями (футбольний, баскетбольний м'ячі, композиція з летять кіл з квітами, нейтральне зображення кіл коричневої гами). Ручки - пластикові із зображенням м'яча ( футбольного, баскетбольного) або у вигляді квітки.
За додаткову плату ліжко може бути укомплектована захисним бортиком, одним великим висувним ящиком на коліщатах або двома маленькими.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца і висувного скриньки. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
За додаткову плату ліжко може бути укомплектована захисним бортиком, одним великим висувним ящиком на коліщатах або двома маленькими.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца і висувного скриньки. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 184 см |
| Висота узголів'я | 98 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 51 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
Відгуки - Дитяче ліжко "Active Bs-11-8 80х180" Доріс
Переглянути всі відгуки
4 795 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 184 см |
| Висота узголів'я | 98 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 51 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
4 795 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Active Bs-11-8 80х180" Доріс
4 795 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Active Bs-11-8 80х180" Доріс
Схожі товари
