Дитяче ліжко 90 "Мобі" Gerbor
Код товару: 7557850
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 751 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 203 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота узголів'я | 83 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
Варіанти кольорів
-
Німфея Альба / уніколор жовтий
Опис - Дитяче ліжко 90 "Мобі" Gerbor
Характеристики
Дитяче ліжко 90 "Мобі" від виробника BRW повністю виконана з матеріалів європейського рівня , це говорить про її абсолютній нешкідливості і високої міцності. Унікальний дизайн такого виробу стане відмінним доповненням до будь-якої дитячої, а колірна гамма в яскравому забарвленню сподобається вашій дитині.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості ортопедичного підстави і матраца. Вибрати і купити комплектуючі елементи до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
Ціна вказана за виріб , виготовлене в кольорі "Німфея Альба / Морська хвиля" . Вартість виробу в інших кольорах прораховується менеджером інтернет магазину Golden Plaza індивідуально.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості ортопедичного підстави і матраца. Вибрати і купити комплектуючі елементи до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
Ціна вказана за виріб , виготовлене в кольорі "Німфея Альба / Морська хвиля" . Вартість виробу в інших кольорах прораховується менеджером інтернет магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 203 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота узголів'я | 83 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Gerbor |
Відгуки - Дитяче ліжко 90 "Мобі" Gerbor
Переглянути всі відгуки
2 751 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 203 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота узголів'я | 83 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Gerbor |
2 751 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко 90 "Мобі" Gerbor
2 751 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко 90 "Мобі" Gerbor
Схожі товари


