Поєднана кухня-вітальня 16 кв.м. - оптимальне рішення проблеми з обмеженим простором, яке останнім часом не дає спокою багатьом жителям мегаполіса. При цьому, вважайте що вам ще пощастило, адже багато смарт квартири в новобудовах мають таку площу в загальному, включаючи, і спальню, і санвузол. Також завдання з'єднання кухні з її робочою зоною і вітальні з зоною відпочинку цілком реальна. Ах, да не забудьте що тут ще повинна бути і їдальня зоною з гарнітуром або хоча б барною стійкою.
Розділити кухню на зони допоможе барна стійка. Дизайнер інтер'єру представленого на фото, вирішив розбавити однотонні текстури, використовуючи імітацію мармуру для декорування цього предмета.
Шоколадний інтер'єр сам по собі трохи нудотний, що таке оформлення кімнати швидко не набридло, використовуйте яскраві кольорові акценти, наприклад білий і сливовий.
У приватному будинку, де, як правило, кімнати набагато більше квартирних, під зону кухні в студії може відводитися, цілих 16 кв.м., при цьому місця для їдальні та зони відпочинку все одно буде більш ніж достатньо. На такій кухні поміститися, і острів, і повноцінний обідній гарнітур на 6 персон.
Складно точно визначити до якого стилю відносяться інтер'єр на верхніх фото. Зовні він нагадує якийсь симбіоз скандинавського і еко. Така кухня безумовно функціональна, практична і виглядає при цьому приголомшливо. Такі суміщені студії раніше носили назву - гостинка, і в усі часи вимагають грамотного дизайнерського підходу. Що ж давайте докладніше розберемося в питанні як зробити функціональний і красивий інтер'єр на площі 16 кв.м. Зонування Почати потрібно мати чітке уявлення майбутнього дизайну. Обговоріть цей момент з усіма членами сім'ї і сплануйте інтер'єр своєї мрії. Перше що потрібно знати це площа меблів в тій чи іншій зоні. Тобто, скільки місця потрібно відвести під вітальню, скільки під їдальню. Кожна людина в родині це + 1 стілець за столом, сидіння на дивані і місце в холодильнику. Маючи приблизне уявлення про необхідні розмірах меблів скористайтеся 3D програмою планування або звичайним листом в клітинку і намалюйте кілька варіантів розміщення меблів в кімнаті. Таким чином ви наочно зрозумієте як вам буде зручно і зможете остаточно визначиться з розстановкою меблів в кімнаті. Звертайте увагу на відстань між меблями, потрібно щоб ви ніде не зачіпали кути, ящики і шафки могли безперешкодно відкриватися.
Для додання кімнаті теплоти і затишку, використовуйте більше світлого дерева. Цей матеріал підійде не тільки для меблів, але і в якості оздоблювального. Але тільки не перестарайтеся, однієї стіни з дерев'яними панелями буде досить.
Безумовно, на кухні-вітальні повинен бути зручний диван, а щоб він не стояв без діла, розмістіть в кімнаті ТБ зону або книжковий стелаж.
Кімната середніх розмірів, рідко коли може вмістити в собі відразу три основних зони. Але в кухні-вітальні, без робочої частини і зони відпочинку не обійтися. А ось барна стійка, легко візьме на себе роль обіднього гарнітура, одночасно зонувати приміщення.
Інтер'єр кухні залежить від способу життя, настрої і смаків її господарів. Головне, щоб кімната після ремонту подобалася саме вам, а не дизайнеру, тому не бійтеся вносити корективи і активно брати участь в процесі створення інтер'єру.
Кухня-вітальня 16 кв. - не може бути не зонований. Добре для цієї роботи підійдуть різні відтінки одного кольору і фактури. Цілісність образу дотримується, але при цьому є контраст. Враховуйте той факт, що на екрані монітора навіть при дотриманні всіх пропорцій і в режимі присутності інтер'єр все одно буде здаватися просторіше ніж виявиться в реалі. Тому краще використовувати макетування. Вирізати меблі з картону, і в відповідному масштабі відтворити інтер'єр в реальності. Всі меблі, яка має дверцята і ящики повинна мати мінімум 1 м. Вільного простору перед собою. Бажано щоб це відстань дотримувалося щодо всіх предметів в кімнаті, навколо дивана, столу зі стільцями, барної стійки і журнального столика. Думайте практично! Кімната часто здається захаращеною саме через дрібних елементів розкиданих по ній. Поставте журнальний столик поруч з диваном щоб постійно не шукати пульт.
Великі віконні прорізи - величезний плюс для невеликої кухні. Денне світло допоможе збільшити простір, а щоб посилити його ефект використовуйте світлі відтінки і глянцеві поверхні в інтер'єрі.
Якщо кухня-вітальня знаходиться на сонячній стороні будинку і влітку в ній завжди жарко, використовуйте холодні тони в інтер'єрі, подібно середземноморського стилю (грецький, італійський).
Якщо їдальня зона, наприклад, розташована на балконі, а кухня відведена більше під вітальню, то маленького гарнітура буде цілком достатньо. В такому дизайні він більше схожий на шафу і його майже не помітно.
Невелика перегородка, також відмінно впорається з функцією зонування кімнати на окремі частини. Якщо зробити її скляної, то на тлі більш яскравою меблів і стін, ви навіть не помітите цей елемент. Як об'єднати розрізнені зони в одне ціле Головні труднощі виникає в процесі створення інтер'єру - це не красиве поєднання кольорів і текстур, а й правильне розміщення меблів в обмеженому просторі. Незважаючи на те, що площа кухні і не маленька, вона передбачає наявність багатьох предметів. Об'єднання кольором Ідеально є розтягнути один колір по периметру всієї кухні використовуючи різні відтінки, графіт можна використовувати в обробці стенд для кухні, світло-сірий підійде для дивана у вітальні, а сіро-коричневим можна зробити гарнітур в їдальні. Але завжди повинні бути і акценти, використовуйте їх для дрібних деталей - подушок, серветок, посуду.
Якщо ви хочете зробити кухню затишніше і компактніше, використовуйте темні кольори. Контраст чорного і білого завжди безпрограшний варіант. З його допомогою ви легко досягнете потрібного результату.
Якщо ви не знаєте, в якій кольоровій гамі оформити інтер'єр - вибирайте класичні поєднання чорного, білого і червоного. І в такий же последованности, зіставте їх в кімнаті. Білого має бути якомога більше, червоний тільки для акцентів.
Якщо ви не хочете розділяти кімнату перегородками і меблями, можна роз'єднати її різними рівнями підлоги. Як варіант, винести зону відпочинку на подіум.
Краща планування для вузької кухні 16 м. - лінійна. Спочатку розташуйте гарнітур і обідній стіл зі стільцями, а в глибині зону відпочинку з диваном і телевізором.
Нейтральні спокійні тони завжди безпрограшний варіант. Такий інтер'єр ніколи не вийде з моди і не набридне вам вже через місяць після ремонту. Тим більше що в зоні відпочинку, всі предмети і кольору повинні діяти заспокійливо. Об'єднання гарнітуром Органічне продовження кухонного гарнітура плавно переходить в стінку для ТВ зони у вітальні - неординарний і цікавий варіант. Окремі елементи і модулі меблів зливаються в єдину композицію. Такий дизайн справляє враження цілісності кімнати, незважаючи на різне функціональне напрямок. Фасади повинні бути одного кольору і дизайну. Якщо в кімнаті буде багато темних тонів вони зроблять її ще менше, тому перевагу варто віддати світлої меблів з глянцевими фасадами, візуально розширює простір. Динамічність ліній Одним з кращих стилів для суміщеної кухні 16 м. Є модерн, саме завдяки своїм динамічним лініях. Причому лінії як намальовані, так і створені за допомогою меблів. Рожева смуга виходить з кухонного фартуха на стіну вітальні або різнорівневі барикади з дивана, комода, барної стійки і гарнітура.
Оригінальний і цікавий інтер'єр може полягати в підборі кольору, нестандартному розташуванні меблів або дизайні окремих елементів. Погляньте на цей світильник і холодильник, багато у кого такі бачили?
На фото продемонстровано наскільки багато світильників різної конфігурації може гармонійно поєднуватися в одному інтер'єрі. Тут вам і підлоговий торшер, і вбудовані світильники в стелю, і красива люстра над зоною відпочинку.
Якщо в студії є багато місця, то його потрібно максимально використовувати. Півострівна планування мрія багатьох господинь, але не всім вдається її втілити в реальності через обмеженій площі.
Смарт-квартири на піку популярності. Поєднане простір включає в себе не тільки кухню і вітальню, а й спальню. Всі зони розділяються між собою перегородками.
Якщо вікно з кухні виходить на балкон, постарайтеся не захаращувати його речами. Також краще не використовувати масивні портьєри, прозорих фіранок буде цілком достатньо. Єдність стилю Збереження єдності стилю в двох різних зонах головне завдання інтер'єру. На маленькому просторі це не так складно. Вибравши один напрямок шукайте його відображення у всьому предметах - меблі і декор. Створіть ідеальну базу (стелю, стіни і підлогу), а вже потім приступайте наповненню кімнати функціоналом. Ні кухня, ні диван, не повинні виділятися із загального фону, це швидко почне різати око господарям кімнати. Дизайн кухні-вітальні 16 кв.м. з диваном Приділіть особливу увагу дивану, точніше його розташування. У колекціях 2016-2017 року все частіше зустрічаються, так звані американські планування, в яких диван стоїть посередині кімнати. Цей прийом допомагає позбутися відчуття порожнечі в просторих просторах по типу лофт. Дизайн кухні 16 кв.м. не потребує такої прийомі, тут стіни потрібно "розсовувати" тому поставте диван уздовж стіни. Прийом "мімікрія" ідеально підійде для того щоб "сховати" диван. Сенс в тому щоб м'які меблі злилася зі стіною, відповідно використовуйте один колір. На такій площі можна використовувати і контрастні поєднання. Темні відтінки використовуйте для стін, для створення потрібної глибини і ефекту ніші. Вони створять необхідну глибину, ефект ніші. А світлі відтінки використовуйте для виділення контурів, щоб стіна не була однією суцільною чорною дірою виділіть білими смугами рамки і декоративні прикраси на стіні. Ще один предмет сприяє зоровому розширенню простору - дзеркала, але їх повинно бути в міру.
Оригінальні предмети можуть бути маленькими за розміром, але при цьому неймовірно вдало підкреслювати особливості дизайну. Картини із зображенням столових приладів, люстра-куля і витяжка-труба доповнили загальну картину, не дивлячись на різні стилі.
Кухня-вітальня 16 кв. має невелику робочу зону, ще меншу столову і простору зону відпочинку. В квартирі де, живе 2-3 людини, така розстановка пріоритетів - найправильніше з боку ергономіки рішення.
Якщо інтер'єр і без елементів декору здається вам наповненим, але прикраситися його все ж потрібно - використовуйте живі рослини або настінні годинники. Це не нагрузить його і виправить брак декору.
В інтер'єрі кухні-вітальні є два головні елементи - кухонний гарнітур і диван. Саме на їх розміри і дизайн потрібно орієнтуватися, вибираючи інші меблі в кімнату.
Якщо ви вирішили віддати перевагу барній стійці, краще щоб вона була продовження стільниці гарнітура. Розташовані на одному рівні предмети заощадять вам багато місця і створять гарний інтер'єр.
Додати кімнати повітря і висоти допоможуть глянцеві натяжні стелі. Обмежена площа змушує дизайнера використовувати кожен сантиметр. Мова йде не тільки про ширину, але і висоті, тому в такій кімнаті можна часто побачити гарнітури до стелі і вбудовані в каркас стінки діван.Так чином можна підвести підсумки, що гостинка або кухня-студія цілком здатна стати комфортним місцем в будинку, прийомів для створення практичного інтер'єру в ній дуже багато, залишилося тільки вибрати найбільш підходящий саме для вас.





























