Затишна кухня - це центральне місце для відпочинку, прийому їжі і спілкування сім'ї. Інтер'єр даного приміщення створює особливий настрій і несе головну ідею, закладену господарями при його плануванні. Закінчений вигляд і комфортну атмосферу в кухні визначають правильно підібрані аксесуари , включаючи посуд.
Для кожного стилістичного рішення слід підбирати відповідні набори посуду, комбінуючи їх з іншими тематичними кухонними предметами. Розглянемо, які варіанти кухонного та столового посуду поєднуються з найпопулярнішими стилями інтер'єру кухонь.
Класичний стиль
Такі кухні являють собою стриманість і симетрію деталей , помірність декору і класичні форми, що створюють приємну, спокійну атмосферу. Для такого інтер'єру слід вибирати порцелянову столовий посуд з нейтральними малюнками, виконаними в пастельних тонах, а також кришталеві і срібні вироби.
При обмеженому бюджеті можна купити дешевші аналоги порцеляни , наприклад, якісну кераміку. А ось пластикова або силіконова кухонне начиння буде йти в розріз з класичним стилем.
Як правило, кухня класичного стилю вимагає красивою виставки посуду за скляними дверцятами шафок, а ось відкрита демонстрація аксесуарів на поличках буде недоречною.
Кантрі-кухня
У простому розумінні стиль кантрі схожий з сільськими мотивами , що асоціюються з простотою рішень і натуральними, природними матеріалами. Такий трохи грубуватий стиль добре поєднується з глиняній, чавунної і дерев'яним посудом , а також порцеляновими виробами з етнічними візерунками.
Мідний посуд, наприклад, раритетний чайник або каструля, скляні баночки для чаю і спецій, мила, «бабусина» кераміка чудово впишуться в таку кухню. А ось пластиковим і хромованим приладів не місце на кухні, виконаної в сільському стилі.
Кухня в стилі мінімалізму
Новомодне напрямок мінімалізму прижилося і на кухні. Таке стилістичне рішення практично не потребує додаткового декорі і вимагає грамотного вибору посуду в залежності від ідеї мінімалізму. Даний вид дизайну може бути як монохромним , побудованому на двох контрастних кольорах, так і яскравим , що поєднує багатобарвність.
На таких кухнях будуть доречні хромовані кухонні предмети , вироби зі скла та порцеляновий посуд, виконана в кольорах, які є основними в інтер'єрі. А ось посуд з міді і глини точно не варто купувати.
Змішаний стиль
У ситуації, коли певний напрям дизайну не задано, слід відштовхуватися від основних, які відіграють ключову роль деталей, якими є фасади меблів, стіл і стільці. Підібравши посуд під чіпляють погляд предмети, легко додати кухні завершеність і необхідний акцент. Так, глазурована кухонний посуд , комбінована з глянцевими панелями кухонних меблів, створює загальну гармонійну картинку. Підкреслити вишукування різьблений дерев'яних меблів можна мисками, ложками і ємностями, виконаними з дерева .
Загальна рекомендація , яку слід дотримуватися, підбираючи посуд під будь-який інтер'єр - це покупка всіх виробів в одному або близьких кольорах , уникаючи відвертого контрасту і не поєднуваних відтінків.
