Після появи в сім'ї дитини все в житті батьків змінюється. Колишній спосіб життя, кількість вільно часу, пріоритети і навіть зовнішній вигляд власного житла терпить коригування. Дитині обов'язково потрібна окрема кімната. Коли малюк ще зовсім маленький він не буде давати висипатися одночасно двом батькам, а через час і йому і вам буде просто некомфортно постійно знаходиться в одному приміщенні. Отже, дитяча повинна бути обов'язково, якщо ж у вас однокімнатна квартири, то створити для дитини свою власну територію допоможе метод зонування.
Після того як завдання з розміщенням вирішена, виникає ще безліч питань, наприклад, як вибрати меблі для дитячої або в якій кольоровій гамі краще оформити кімнату? Всі вони дуже важливі і вимагають від батьків підвищеної уваги. Тому якщо ви новачок в цій справі вам обов'язково допоможуть наші поради і рекомендації.
Як вибрати меблі для дитячої кімнати
Після закінчення ремонтних робіт наступним етапом є моделювання дитячої.
Рада №1: "Визначтеся зі стилем. Гармонія в дитячій дуже важлива для правильного емоційного розвитку дитини ".
Отже, існує безліч сучасних прикладів цікавих, унікальних і навіть корисних варіантів оформлення дитячої в певному стилі. Для дівчаток більше підходять ніжні і світлі інтер'єри. Найпопулярніший колір - білий, рожевий, перламутровий, бежевий, блакитний. Найбільш придатними напрямками для кімнати дівчинки талі: прованс, Шеббі шик, англійський стиль і арт-деко. У них всіх переважає романтизм і лиск. Дерев'яні меблі, пофарбована в білий колір, на фоні рожевих стін і контрастних акцентів у вигляді текстилю, перетворить дитячу дитини в кімнату для принцеси.
Меблі в кімнату хлопчика також підпорядковується обраному стилю. Звичайно, ніжний прованс і гламурний арт-деко навряд чи сподобаються справжньому чоловікові, а ось щось більш міцне, суворе, що відображає характер дитини буде ідеальним рішенням. Якщо говорити про стилі, то для дитячої можна вибрати модерн, якщо дитина постарше підійде і хай тек. Строгість німецького стилю також залучає представників сильної статі ще з малих років. Щоб не помилитися запитайте у дитини який він хоче бачити свою кімнату. Чи подобаються йому міцні масивні стелажі з книгами або він вважає за краще великі безкаркасні крісла-мішки.
Ще одна ідея для оформлення дитячої - це улюблений мультфільм дитини. Ліжка в формі карет або машиною, безумовно, зроблять захват на вашу дитину. Найчастіше ці меблі модульна, тобто в комплект відразу входять всі необхідні предмети в одному дизайні і виконанні. Батьки самі вирішують, які саме предмети меблів їм потрібні, а від яких краще відмовитися. Якщо вам не вдалося знайти ні в одному магазині тематичні товари за мотивами улюбленого мультфільму вашого малюка завжди можна зробити меблі під замовлення.
Рада №2: "Тематична меблі абсолютно не універсальна. Дитина може розлюбити цей мультик і для того щоб змінити стиль кімнату потрібно буде починати ремонт і меблювати її з нуля ".
Якою має бути меблі для дитячої
Щоб уникнути зайвих витрат і визначитися зі списком необхідних предметів меблів, розділіть кімнату на умовні зони. Вони будуть залежати від віку вашої дитини. Якщо малюк ще не ходить в школу, левову частку площі повинна займати ігрова частина, а якщо він вже активно гризе граніт науки, то робоча, ну і, звичайно ж, не можна обійтися без спального місця.
Почнемо по порядку. Яка меблі повинна бути в ігровій зоні. Крім різних іграшок на килимі можуть перебувати і м'які безкаркасні крісла, а також низький столик для виробів і малювання. Дівчатка зможуть посадити за нього своїх улюблених ляльок для чаювання, а хлопчики будувати на ньому цілі міста з конструктора.
Після того як дитина відправитися в перший клас, батькам потрібно буде купити письмовий стіл і комп'ютерне крісло. Ці предмети повинні підходити школяреві по росту, ваги і фізіологічним особливостям. Крісло має регулюватися за різними характеристиками, а стіл може бути як комп'ютерним, так і звичайним, головне щоб дитина відчувала себе комфортно за ним, руки вільно лягали на стільницю, а спина не сильно згиналася. У столі обов'язково повинні бути ящики або полиці для зошитів, підручників та канцтоварів.
Ліжко дуже важливий елемент, головна умова це міцну основу і відповідний матрац. Так як діти часто люблять стрибати на ліжках матрац краще купувати безпружинний. Якщо ви не повісили бра над узголів'ям, поставте прикроватную тумбу для нічника.
Також в кімнаті у дитини повинна бути своя гардеробна. Якщо у малюка буде свій власний шафа, ви швидше навчите його самостійно одягатися і стежити за порядком і чистотою свого одягу.
Рада №3: "Всі меблі повинна бути зроблена з екологічно чистих товарів і не нести загрозу здоров'ю дитини".
Як підібрати меблі для дитячої новонародженого
Багато батьків звертаються за допомогою до дизайнерів, щоб облаштувати кімнату щойно народженого чоловічка. Що ж поради експертів не так необхідні як здаються на перший погляд. Якщо проявити інтерес, можна і без сторонньої допомоги оформити дитячу красиво і практично.
На даному етапі ігрова кімната не знадобитися, так як розваги дитини в даному віці полягають в плачі і криках. Тому список меблі буде максимально коротким. До нього увійдуть тільки дитяче ліжечко і комод. Ліжечко повинна бути безпечною. Матеріал екологічно чистим, краще всього вибирати натуральне дерево або МДФ. Прути не повинні бути розташовані занадто далеко, інакше дитина може пролізти в них, але і занадто близько теж не рекомендується, так як між дерев'яними вставками може застрягти ручка або ніжка малюка.
Комод заслуговує цілого розділу в нашій статті, але ми максимально коротко і інформативно розповімо вам про всі його корисні функції. По-перше, його можна використовувати як меблі для зберігання речей, іграшок, пляшечок, памперсів і різних пристосувань для догляду за дитиною. А на його стільницю можна прикріпити пеленатор для того, щоб швидко і з комфортом переодягати новонародженого малюка. Тобто комод - це та річ, яка просто необхідна молодій мамі.
В принципі всі поради зводяться до того, щоб зробити кімнату безпечної і зручної. Кольори повинні бути спокійними, освітлення м'яким, а текстиль по мінімуму, щоб не збирати пил.
Де купити меблі для дитячої кімнати
Після того як ви вже визначіться зі стилем і списком необхідних предметів, потрібно переходити безпосередньо до справи, тобто покупці меблів. Сьогодні цей сегмент ринку переповнений пропозиціями виробників, але всім зрозуміло, що більшість з них не відповідає вимогам дбайливих батьків, стосовно якості, безпеки і ціни.
Існує два основні варіанти, де можна купити меблі - це стаціонарні магазини і інтернет. У кожного з них є свої переваги і недоліки. Наприклад, в реальному торговому центрі ви можете побачити меблі в живу, а в інтернеті тільки на фото. Покупки у всесвітній павутині економлять час і гроші, адже магазин не платить за оренду, комунальні послуги та вітринні експонати. Особливості роботи інтернет-магазинів полягають в тому, що асортимент продукції можна подивитися швидко і з комфортом, сидячи на власному дивані. Правила оформлення замовлення у кожного продавця свої так що перед тим, як щось купувати ознайомтеся з інформацією на сайті або проконсультуйтеся з менеджером.
Багато батьків також задаються питанням, скільки коштує меблі для дітей? Цілком логічно, що ціна залежить від бренду виробника, матеріал і націнки магазину. У будь-якому випадку, головне щоб меблі для дитини була безпечною!





